Rozchod z důvodu udržení kontaktu s jiným mužem od října minulého roku….

Psychologická, partnerská i manželská online poradna zdarmaKategorie dotazu: Partnerství a manželstvíRozchod z důvodu udržení kontaktu s jiným mužem od října minulého roku….
Giuseppe zeptal se před 5 měsíců

Dobrý den,
partnerka se chtěla rozejít, kde dneska to je měsíc a půl, kde jsem se tedy dozvěděl, že v tom rozchodu je jiný muž, kde tedy všechno tají a její rodina o tom pořád neví.  Do konce i když jsem se jí dotázal, písemně, osobně, telefonicky, tak pořád tvrdí, že v tom nikdo třetí není, ale skutečností jsou bohužel jinde. Moje otázka na Vás zní, proč když chtěla spálit všechny mosty a vše, tak když jí teče do bot a potřebuje technickou pomoc, tak ví že existují a jsem… Při poslední pomoci, jsem přišel k úrazu, kde jsem spadl ze schodů a tak mi pomohla, kde mě zvedla a odnesla zpět do bytu. Když jsem jí požádal, zda mě nemůže dneska nechat přespat, tak se úplně vytočila a dělala vše proto, aby se mě zbavila, kde tedy ještě řekla, že do ukončí úplně, ale to musím podotknout, že to říká celý měsíc a když jí teče do bot, tak jsem jí dobrý.  Tu novou známost má jako svoji zpovědnici, kdy jsou schopni spolu mluvit i hodiny, aby mu vy sdílela celý svůj den, což bylo i v ten osudný den, kdy jsem přišel k úrazu a už byla hodina, kdy si volají. Bohužel jí mám pořád rád, ale dosti mi tímto vším ublížila, že není upřímná a férová, jak jsme se na začátku vztahu řekli. Nemluvě o tom, že říkala, že takový život žít nechce, že budeme pořád někde pryč na výletech, ale s tím novým dělá to samé… Vůbec se v ní nevyznám a potřeboval bych odbornou pomoc.  Vše jsem to ve zkratce shrnul, jelikož to by byl dlouhý román…. Předem mockrát děkuji.  

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.