Rozchod z vaznom

Lenka zeptal se před 2 roky

Dobrý deň,  
rada by som sa poradila ako oznamit expartnerovi , ktory je vo vazani (na 12 rokov)rozchod resp. to ze nemam zaujem s nim udrziavat ziadny kontakt. Trva to uz 5 rokov a vzdy som brala ohlad na jeho tazku situaciu a jeho city a tak som s nim aky taky kontakt udrziavala. Ale musim sa priznat ze je mi to uz proti srsti, a nebavi ma hrat  divadlo. Niekolky krat som mu uz povedala ze je koniec a jednoducho som sa ocitla v bludnom kruhu. Prosim Vas ako oznamit ze je uz koniec a ako konkretne konat? Citlivo alebo striktne ? Partner ako keby ignoroval moje odpovede resp. ako keby nevnimal realitu. Budem vam velmi vdacna za kazdu radu 

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

Milá Lenko,
chápu, že pro něj ve vezení jste asi vesmírem, proto nerozumí slovu, už  se vaše vesmíry neprotínají …. to uděláte tak, že mu už nebudete psát, nebudete chodit na návštěvy, dopisy necháte bez odpovědi …. můžete mu to napsat a dodržet… doporučuji udělat to co nejdříve, aby měl čas to přijmout …. (může se stát, že na půlce ho pustí… a pak to bude složité) – můžete také poprosit o spolupráci tamního faráře či psychologa, aby mu to pomohl zpracovat ….
Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.