Rozchod – zaseklý na jednom místě

David zeptal se před 4 roky

Dobrý den,
Je mi 25 a začal jsem randit docela pozdě. Měl jsem jenom vztahy které nebyli moc vážné. Jsem docela stydlivý a nemám moc sebevědomí. Teď jsem byl sice jenom 3 měsíce, ale s holkou která byla super. Asi poprvé jsem to s ni myslel opravdu vážně. Bohužel to nefungovalo v posteli a to u mě a to asi dvakrát. bylo to způsobený tou stydlivostí a tím že se to nepovedlo na poprvé a já to měl v hlavě. Byla super a říkala že to nevadí a že to příště zkusíme jinak. Domlouvali jsme se na tom a těšili se. Po víkendu který byl super mi napsala, že jí to je líto. Ale že ji nechytnu sám od sebe za ruku a že není šťastná. Rozešla se se mnou přes zprávy a potom si mě i blokla. Když jsme byli spolu tak za celý víkend nevzala mobil do ruky, byla vážně super a mě ani nenapadlo že je něco špatně. Je to asi týden a já nemám pocit že by to bylo lepší. Pořád doufám že se k sobě vrátíme alespoň jako kamarádi. Má cenu ji kontaktovat ? Třeba za měsíc.
Navíc už asi rok mě trápí to že bydlím doma s mámou v domě. Chtěl bych se osamostatnit. Určitě by mi to pomohlo. Jenže to teď nejde, nemám toho moc našetřeno. Chtěl bych i změnit práci, ale to teď taky bohužel do podzimu nejdřív nepůjde. 
Nemám náladu nic dělat nic tvořit. V práci jsem mimo a musel sem si vzít dovolenou protože jsem nebyl schopný vstát. Nechtěl bych přijít ještě o práci. Potřeboval bych se nějak namotivovat a vzchopit. Když jsem byl s ní, byl sem plný energie a vtipu byl jsme šťastný a mnohem víc sebevědomý. Teď mě už nebaví ani spát. Nevím co mám dělat.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.