Rozchod-zoznamky – partner si sexuálně vypisuje s jinými

Lucia zeptal se před 2 měsíce

Zistila som, že si priateľ, teraz už bývalý poza môj chrbát vypisoval s druhými a dohadoval si stretnutia….taktiež som našla konverzácie so sexuálnym podtónom…veľmi ma to zlomilo…má postihnutie, pomáhala som mu, vždy som stála po jeho boku, rozprávali sme sa aj hodiny a nakoniec bola všetko z jeho strany len lož. Neviem sa s tým zmieriť a strašne ma to zranilo…ublížilo môjmu sebavedomiu. Žiadam len o radu ako sa cez to preniesť…snažím sa na to nemyslieť, venovať sa koníčkom ale aktuálne ma nič nenapĺňa, cítim sa úplne prázdna a jediné čo mám v hlave a nemôžem dosť z hlavy sú tie nechutné správy…zatiaľ čo ja som varila, starala sa o domácnosť tak on bol na mobile a stihol denne nadviazať kontakty s 10 ženami… . Ďakujem za akúkoľvek radu.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 měsíce

Milá Lucie,
… při čtení mne napadlo jediné: Poslat ho …. k šípku …
Těchto chlapečku, co si žijí ve virtuálním světe a neumí pečovat o jednu ženu, mám fakt občas dost …
Ztratili jsme uctu k sexualitě – žena se stala lacinou … tím jsme k tomu přispěly …
Když si vás od šípku bude namlouvat a vám se to bude líbit, proč vztah neobnovit … když si ho vezme jiná, tak popřejte, at si ho vychovává jiná …
Držím palce.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.