rozpad manželství

Jitka zeptal se před 2 roky

Dobrý den,s manželem jsme spolu byli od 20 a do cca 30 let jsme si oba byli jistí,že jsme jeden pro druhého ten pravý.Jenze pak se nám narodila vytoužená dcera (máme ještě staršího syna) a já se na ní upnula a ostatní šlo stranou a my se začaly hádat a z jeho strany i odcitovat tak se stalo,že si našel milenku.Pul roku jí tajil a když jsem na to přišla,vyhodila jsem ho,ale bránil se.Nakonec tedy odešel,ale po pár týdnech se vrátil jenže já mu to vyčítala, takže zase odešel k ní.Takhle s ní žil tři roky,ale denně byl tady s námi.Obcas jsme spolu měli sex,ale vždy jen jako jedno rázový.Porad ho miluju a tak jsem chtěla aby se vrátil domů.(je to dům jeho rodiny který opravil a nechal mě tu s dětmi žít protože nemám kam jít).Jenže milenka,nebo přítelkyně otěhotněla a on mi to opět nedokázal přiznat až jsem na to přišla sama.Pohadali jsme se spolu a on tvrdil,že to takhle nechtěl.Ted se vrátil domů s tím,že mu mám dát šanci a chtěl by abych se pokusila se s ním starat o to dítě až se jí narodí.Ja na to všechno přistoupila ikdyz mě to strašně moc bolí a on večer přišel s tím že s ní byl koupit postýlku a on si uvědomil že jí asi miluje a ke mě nic necítí,myslel si že jo,ale nic tam není.Tak neví jestli zůstat nebo odejít,ale u ní mu vadí její dítě z předchozího vztahu které nenávidí.Jak jsem říkala, nemám kam jít abych to celé rozsekla,ale zároveň nechci být jen rohožka

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

Milá Jitko,
jak vidno, vztahy jsou komplikované, v milenectví tři jsou moc, obvykle to nefunguje …. obvykle se někdo, nebo všichni trápí. Když je na cestě dítě v mimomanželském vztahu, obvykle to znamená konec manželství, protože mužova pozornost se přenáší k nejmladšímu potomkovi. Chápu váš takřka gordický uzel. K jeho učesání je třeba kus síly  a sebekázně… Když to nedokáže muž a cestuje pořád mezi dvěma ženami, je na vás projít rozvodem a novým uspořádáním….
Držím palce do nového života. 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.