Rozpad manželství

Nika zeptal se před 5 měsíců

Dobrý den s manželem jsme byli 15let a máme 11lete dítě,já 35 a manžel 42.v prosinci zemřel manželovi jeho otec a manžel se bohužel uzavřel do sebe a nemluvil o tom,měl.sveho otce moc rád ale bohužel poslední rok měli neshody a nevyřešili je.asi dva měsíce zpátky manžel přišel s tím že zjistil že už není tolik šťastný,že už se nechce ohlížet na všechny okolo a taky začít svůj život a být šťastný a samozřejmě přišel s tím že si našel novou přítelkyni,které je 23let.pritelkyni samozřejmě strašně miluje,tvrdí o ní že u ní cítí to co ještě k nikomu necítil a ze je to strašně silný.a ze všeho nejhorší je že si bude přítelkyni stěhovat do baráku a já tam budu žít o patro níž u tchýně.chtela bych se zeptat zda si myslíte že se manžel opravdu tak zamiloval nebo to všechno souvisí se smrtí jeho otce?děkuju za odpověď Nika

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 4 měsíce

Milá Niky,
Omlouvám se za pozdější odpoved – vy máte za sebou asi náročný měsíc … přeji vám, abyste byla ve své pravdivé síle, což za dané konstelace je náročnější. Abyste prošla transformací svého vztahu k manželovi… pravděpodobně se skutečně zamiloval…. také je možné, že v něm pracuje více psychologických témat a výzev. 
Pro vás je duležité brát vážně jeho slova a přenastvait se … držím palce 
Přeji 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.