Rozpad manželstvi a milenka

Renata Borecká zeptal se před 3 roky

Chodím sem občas a dnes jsem se rozhodla sem napsat. Jsem už vyčerpana a nevím jak dal. Měla jsem pocit, že mame s manželem normalní manželství s přehankami, ale vzhledem k tomu, že jsme spolu byli 20 let myslela jsem si, že nas už nic nerozhodí. Mame spolu 11 letou dceru a ja syna z prvního manželství, kteremu je 22. Za poslední rok se manžel docela změnil. Nic ho nebavilo. Pořad na mě videla jen problemy – uklid, malo času na něj, malo sexu. Měla jsem pocit, že delam uplně vše spatně. Na dovolenou se mu už nikam nechtelo. Max na ryby nebo do lesa.
V lednu se mě zeptal co se mi na něm nelíbí, tak jsem řekla ta neustala buzerace a to, že mi s nicim nepomůže. Na to mi odpovedel dobře, tak to ukoncime. Byla jsem jak v Jiříkově videní. Poradnu nebo cokoliv jineho odmítl. Prostě si nerozumíme a chce žít jiný aktivní život beze me. Trapila jsem se tím asi mesic a pak mě napadlo, zda v tom neni nekdo, protože mi to opravu nesedelo po tolika letech. nejsem na to hrdá, ale projela jsem mu skyp a nestacila jsem se divit. Udržoval vztah s nasí bývalou znamou. Ona je sama s dvemi detmi. To jedno v době jejich seznamení melo 3 mesice. Nechapala jsem to. On který nema žadný vztah k detem si najde ženu s dvemi detmi. Rekla jsem mu o tom, že to vím. Dusoval se mi, že ona není důvodem rozvodu. U ní slo jen o sex, prootže doma ho mel malo. Ale psal ji pořad a vyznaval ji lasku. Posilal ji tolik fotek z nasich spolecných dovolených, že jsem mela pocit, že ona vlastně žila s nami. Podal žadost o rozvod. Jednoho krasneho dne mi napsala . Začaly jsme si spolu psat. Asi proto, že jsme se dřív znaly a zjistily jsme že mame hrozně moc spolecneho. Vse co ji vykladal a bylo vždy trochu jinak. Ona do toho opravdu šla jen kvuli sexu, ale bohužel i ona se zamilovala. Nikdy po něm nechtela at se rozvede a tlacila ho do toho at se vrati. On o tom nechtel ani slyset. Nakonec se s nim rozesla a my si pořad psaly dal. Naraz manžel dosel s tím, že by to vlstne chtel zkusit . Ale vubec jsem mu neverila, protože v sobotu ji opkovane lakal k sobe a ona už nechtela a v nedeli mi rekl, že by se chtel vratit. Hrozně me to hlodalo, proč se chce vubec vracet. Požadala jsem ho at mi napise veci co mu na mě vadí. Dostala jsem neveritelnou A4. Chtelo se mi brecet. Zkracene jsem byla žena co nesuka, neuklízí, nesportuje a nedokaže si to přoznat. Nechapala jsem to a domluvila jsem nam tedy na doporucení poradnu. Navstevy v poradne jsem vždy probrecela, protože jsem mela pocit, že za vse mužu ja a jeho nevera byla jen dusledek a nic se vlastne nestalo. udržoval s ni vztah vic jak rok. Jednoho krasneho dne mi vlezl do mobilu a zjistil, že si pisem a bylo peklo. Ukoncil ve sve podstate nase nejake snažení o navrat a zacal ji zase psat a už se zase vidaji.Ja si sní porad pisu, ale prijde mi to už padle na hlavu a citim se u toho jako husa. Ona ho miluje, ale ve vztah s ním neveri potom co o nem vse ví, ale chybí ji sex, tak se proste vidaji. On děla pana užasneho a snaží se ji přesvedcit pro vztah. Me se prý už neda verit . A ted poradte jak se s celým timto vyrovnat. Deti ho zpet už nechtejí. Prý by to stejne udelal znova.Maji víc rozumu jak ja :-(( ja vím, že zpět už to vratit nejde, ale jak se s tímto vyrovnat a jak se postavit k jeho milence co snim jen spi :-((

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.