rozpadajici-se-dlouhodoby-vztah

Terka zeptal se před 1 rokem

Krásný den, mám dotaz a chtěla bych hlavně poradit. Mám dlouholetý vztah , konkrétně 7 let a začíná se to rozpadat. Měli jsme hádky i předtím ale relativně takové ty klasické partnerské ( kvůli běžným blbostem) , ale teď je to jiné vzájemně jsme se odcizili, přestali jsme spolu spát a já se tím hrozně trápím. Řekl mi , že vztah nemá smysl a , že jej chce ukončit. Za tu dobu co jsme spolu jsme si dali 3x krátkodobou pauzu , ale vždy jsme došli k závěru , že spolu chceme být. Já jsem z toho na dně, chci aby jsme si dali šanci se ve vztahu zlepšit a aby jsme se pokusili to zachránit, ale nejsem si jistá tím jestli on mi tu šanci dá. Je možné i po takové době navázat opět ve vztahu zpátky city ? Já ho miluju pořád stejně jako na začátku a nechci to vzdát. Jen si říkám jestli ta doba kterou jsme spolu není proti nám a teď se s tím už nebude dát nic dělat. Nechci aby to bral tak , že nerespektuju jeho rozhodnutí , jen já bych s tím ještě chtěla něco udělat abych nás zachránila.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.