Rozpor s kamarádkou

Enginel. D zeptal se před 5 měsíců

Dobrý den, co dělat v situaci, kdy je člověk rozhadan s nejlepší kamarádkou. Vše to vzniklo na její oslavě, kdy jsme byly obě dvě trochu pod vlivem alkoholu. Kde kamarádce vadilo, že řeším věci z minulosti, a přítomnosti, kde ona na mě začala vyrvavat, ať vypadnu z té oslavy, přede všemi dotyčnými. Samozřejmě nikdo se mě nezastal, ba naopak. A přitom jsem se dále dozvěděla, že mě ona dotyčná kamarádka pomlouva, jak může, a to samé všechny ostatní. Ráda bych to s ní, vše urovnala, ale nechci si připadat jako ta, která může za, všechno. Moc děkuji za odpověď. 

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 5 měsíců

Milá Engi.
vztahy se leckdy ukazují jako velmi křehké, že…. Nevím, jak hluboké vaše přátelství bylo … pravda je, že kamarádky na sebe takhle neječí a neutočí …  pokud vás pomlouvá, doporučuji přestat ji považovat za kamarádku. 
Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.