rozvod-pritelkyne

Roman Edr zeptal se před 11 měsíců

Situace je taková, že prochází velice těžkým rozvodem, s manželem který ji psychicky týral, nyní vyhrožuje, jeho jednání je hraničící se stalkingem, mstí se přes dítě, dělá si co chce, zesměšňuje, ponižuje, atd. V nadcházejících událostech bude potřebovat silnou psychickou podporu, kterou já sám jí nemohu jako přítel poskytnout. Na doporučení od známé se tedy obracíme na Vás. Potřebuje povzbudit, dodat sílu.. každé jednání a setkání s manželem ji psychicky rozloží, mám na ní pořád stejný, možná i horší, psychologický vliv. Manžel je zdatný manipulátor, který se neštítí obtěžovat i její příbuzné. Obviňuje ji že se zbláznila když od něj odešla, důkazy svojí nevěry a chování okázala ignoruje. Při jednání má výhodu, je finančním poradcem a prošel bezpočtem školení o asertivním chování a neústupnosti, v součtu s jeho přirozenou arogancí a touhou se mstít, je nemožné s ním jednat jakkoliv normálně.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 9 měsíců

Milý Romane,
pokud přítelkyně bude chtít, muže samozřejmě objednat. 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.