Sebevražedné sklony manžela

AgátaČ zeptal se před 5 měsíců

Dobrý den,
Už si nevím rady se svým manželem!! Jsme spolu 23 let máme 2 dcery. Máme dlouhodobé problémy kdy jsem se bohužel rozhodla po několikátém slepování a domlouvání, že vztah ukončím. Manželovi jsem to sdělila, vysvětlila proč jsem se tak rozhodla a začalo peklo. Manžel o ukončení vztahu nechce ani slyšet, neustále chce být u mě,píše mi sms i když jsme spolu doma, nejhorší je, že vyhrožuje svou smrtí pokud odejdu. Několikrát na sebe vzal nůž, chce spolykat prášky,několikrát odjel autem pryč, že se zabije. Musím mu vždy slíbit, že s ním zůstanu a pak se uklidní. Už nevím co mám dělat, protože mám strach, že si něco udělá, je mi ho i líto. Prosím jak mám reagovat, co mám dělat… Myslim, že je mnou až posedlý, pořád brečí doprošuje se a chodí za mnou jako pes,bohužel tyto scény se dějí i před dětmi. Opravdu ho chci opustit, nevím jak a také nechci ublížit dětem. Moc prosím o radu jsem zoufalá 😔

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.