Setkání s bratrem

Zdeněk Řezníček zeptal se před 2 roky

Bojím se setkání s těžce nemocným bratrem.Neviděli jsme se již 8 let.Náš vztah je bez problému,ale pouze jsme spolu celá léta mluvili  telefonicky.Teď,když je bratr těžce nemocný mně sám nezve.Nevím,jestli bych svou návštěvou mu ještě více neuškodil.Kdyby jsme se vídali často,tak bych v tom takový problém neviděl.Nevím jak tuto situaci vyřešit.Děkuji za odpověď.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

Milý Zdenku,
zajímavá věta „bojím se setkání s těžce nemocným bratrem.“ čeho konkrétně se bojíte? bylo by dobré o tom s někým mluvit, pojmenovat si to… často se i tím strach může zmenšit… můžete mi zavolat a probrat to se mnou – probrat třeba i formulace do telefonu… „brácho,  rád bych tě  viděl, můžu se stavit?“ 
přeji vše dobré.
 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.