Sexuální orientace

Tereza zeptal se před 1 rokem

Dobrý den, je mi 28 let a stále si nejsem jistá svou sexuální orientací. Muži jsou pro mě přitažlivější, zejména ti vysocí se širokými rameny. Sex s mužem se mi vždycky líbil a při masturbaci mě vzrušuje taktéž představa sexu s mužem. Ženské tělo mě naopak nepřitahuje vůbec, a nemám zájem se s nějakou ženou vyspat. Na druhou stranu mám pocit že nejsem schopná se zamilovat do muže. Na základní škole jsem ale nejspíš byla zamilovaná do své kamarádky. Milovala jsem trávit s ní čas, cítila jsem se v její přítomnosti šťastná a pořád jsem na ní myslela. Po sexuální stránce mě však nepřitahovala. Když jsem se dřív občas dívala na videa pro dospělé, vždy se jednalo o muže a ženu, lesbické videa by mě nelákali. Ráda si však čtu různé knihy o dvou ženách co se do sebe zamilují a když je pak v knize nějaká erotická scéna, tak mě to čtení vzrušuje. Jsem s toho zmatená, děkuji. Tereza.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 rokem

MIlá Terko,
ve vašem případě je to víceméně o volbě – sexualita vás táhne k muži – a nezamilovala jste se – jde rozvíjet i lásku … může být i nezamilování se obrana před muži …
Můžete třeba nahlídnout do sebe skrze rodinné konstalace.
Přeji vše dobré. 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.