Sexuální závislost a následná léčba

Anicka zeptal se před 2 roky

Mám pouze jeden pro mě velmi důležitý dotaz .

Můj přítel si prave přiznal ze má problém. Stále má nutkání se po netu seznamovat s jinými ženami i na erotických seznamkach , koukat často na porna apod. Teda sexuální závislost . 
Má otázka zni.
Když se půjde léčit ( chce to) můžeme spolu stále při léčení žít? Nejde o mě já mu velmi rada se vším pomůžu , jelikož s tím přišel on sám ze se tím trápí a nechce mi ubližovat . Ale otázkou je zda při teto závislosti můžeme žít v jedné domácnosti kvůli zdárnému uzdravení.
Dekuji za radu. 

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

Milá Aničko,
v jedné domácnosti žít určitě můžete. Pro přítele je důležité projít abstákem… to je kritické období… bylo by dobré, aby se naučil pracovat se svými pocity i sexualitou. Vhodné je správně si stanovit cíl i motivaci.
Pokud by chtěl, může se obrátit.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.