sexualni-zneuzivani-ditete

Kamila zeptal se před 3 roky

Vážená paní doktorko, prosím Vás, mám nějak řešit sexuální zneužívání dítěte po 40 letech? Zneužívané dítě jsem byla já cca v pěti šesti letech od vlastního strýce 18 letého. Nedošlo přímo ke styku nebo si to naštěstí nepamatuju, ale vybavuju si a vrací se mi to, jak se přede mnou svlékal, strkal mi penis do pusy, osahával mě. Je to strašných let, ale mám v sobě zlost. Navíc to zesílilo, když se mu začala rodit vnoučata a nevím zda jít s pravdou ven. Jestli mu říct, že o tom vím. Bydlíme ještě k tomu vedle sebe na vesnici, je mi na zvracení, když slyším u nich na zahradě děti. Bude jim to dělat taky, mám mu to říct? Je mu přes šedesát, může mít ještě pedofilní sklony? V rodině o tom nikdo neví, nikdy jsem to neřekla. Ale cítím, že to nemám v sobě vyřešeno, ale nechci být za blázna, kdybych mu o tom řekla. Má sklony vše obrátit, není s ním moc rozumná řeč. Navíc si myslím, že neumím pořádně milovat, mám otupělé city jak k dětem, tak k mužům. Děkuji Kamila

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.