sexualni-zneuzivani-ditete

Anonymní zeptal se před 3 roky

Dobrý den, mam bratra, který je autista a je o 5 let starší (dnes jenom 15 a jemu 20). Moje mamka mě pokaždé seřve za to, že nemůže za to jak se chová, ze to má v blbě jako dítě, což chápu, ale je ji divné proč ho nemám ráda a nechci s nim nikam chodit.
No je toho hodně, když jsem byla malá tak mě nutil abych mu dopřála orální sex (mě bylo asi 5-6 a jemu mohli být 11-12), nutil mě ať si vezmu jeho přirození do pusy, nebo ať na něj sáhnu, samozřejmě jsem to neudělala. Toto se opakovalo, když jsme se koupali v bazéně a já se potápěla, viděla jsem že si své přirození opět vytahuje a snaží se aby se dotkl mé ruky, když se mu to nepodařilo snažil do mě nějak narážet aby se o mě otíral, opět jsem ihned z vody vylezla (to mi bylo cca 9 a jemu 14). Mám ještě starší sestru, která je o 11 let starší (dnes je ji 26), mě sestře dělal něco podobného, její fotky si dával na tapetu, nebo si ji fotil svým tabletem a dělal, že se s ni pusinkuje, nebo líbá. V tomto případě jsme byli doma sami a slyšela jsem nějaké divné zvuky, takže jsem se podívala do jeho pokoje a viděla jsem jak toto provozuje (opět mi bylo tak 9 a jemu 14). Trochu odbočím od tématu, ale když mi bylo tak 10 let, možná i méně skoro pořád na mě řval a mlátil mě, pamatuji si jednu asi nejvíc drastickou vzpomínku, kdy můj táta byl v práci a maminka byla zrovna na nehtech, hlídala nás naše sestra, které bylo okolo 20ti v tu dobu, brečela jsem, protože mi bratr sebral nějakou hračku a já chtěla aby přijela máma domu, pak jsem šla vyhlížet z okna, které bylo jen v bratrově pokoji a začal na mě brutálně řvát a mlátit mě, byla jsem z toho tak vyklepaná, že jsem šla naproti do kanceláře, kde pracovala mamky kamarádka a chtěla jsem ať nás jde hlídat ona, protože na nás se sestrou byl ošklivý, bohužel nebmohla, protože pracovala. To byla jen taková rychlá odbočka o tom, že mě tedy i bil, uhodit se mě nebojí ani teď. Zpátky k předchozímu tématu, jeho sexuální činy pokračují i teď, kdy na mě neustále kouká, třeba když jsem v kuchyni, tak si sedne na židli a jen mě pozoruje. Když jsme jeli na moji střední školu a já měla na sobě tílko s výstřihem, tak se neustále koukal na má ňadra. Což dělal skoro od vždycky, ještě si při tom sahal na přirození. Teď v tuhle dobu, kdy mi je 15 a jemu 20 a rodiče nejsou doma (sestra se odstehovala) tak se nebojí si pustit porno přes celý byt. Řekla bych, že má i nějaký fetiš, nebo nevím, protože pokaždé když rodiče jdou spát, nám řeknou ať jdem taky, tak si jdu vyčistit zuby a pak jdu na toaletu a můj bratr čeká vždycky na to až já vylezu a pak si tam jde on a občas se tam rovnou i uspokojuje, což děla i přes den, se zhasnutymi světly, takže si samozřejmě myslím, že tam někdo není, otevřu dveře a vidím ho.
Všechno tohle co jsem napsala moje mamka ani neví, protože jako malá jsem se ji to bála říct a teď se bojim trochu taky. Upřímně nevím co s tím mam dělat, takže moc prosím o nějakou radu.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 3 roky

MIlá neznámá,
začala bych tím, že je třeba říci to mamce … bylo by dobré vědět, že v bratrovi kypí nezvladatelná sexuální touha … může být nebezpečná nejen pro tebe …. ve své podstatě by bylo dobré konzultovat to se sexuologem, ošetřujícím lékařem/psychiatrem … klonila bych se ke kastraci.
V další řadě oporučuji tobě pracovat s psychologem a projít abreakcí a meditatvním polečením traumat ze sexuálního vztahu s bratrem.
Přeji vše dobré a nemlčte, prosím.
 
 
 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.