slysim-hlasy

Nikolas zeptal se před 4 roky

Dobrý den.                                                             Slyšel jsem párkrát v hlavě hlasy, nevím, jak to popsat. Mluvili semnou. Jo, zní to bláznivě, nechápu to, ale opravdu se mi to stává.Jako by semnou někdo mluvil, říkal mi, že někdo zemře, nebo se něco pokazí pokud nebudu postupovat podle jeho pokynů.Někdy (většinou když jsem opravdu hodně unavený) se mi stává něco podobného , ale nikdy to není nic škodlivého. Zní to, jako bych byl na plném místě lidí.Bral jsem to nejdřív vážně, hlavně tak před několika měsícema. Teď už tolik ne.Snažím se jim vyhýbat tím, že si jich nevšímám, ale někdy to nejde.                                                     Je mi 18, neberu žádné drogy ani prášky. Nevím z čeho by to mohlo být. Nejsem paranoidní a nemám úzkosti, žádné příznaky schizofrenie nebo psychózy. Nejdříve jsem si myslel, že by to mohlo být jen z únavy, ale poslední dobou se mi to děje až moc často. Nezáleží na tom, kde jsem nebo co dělám a už mi to brání i v normálním fungování, těžko se dokážu soustředit na práci nebo když semnou někdo mluví. Jsem z toho trochu vyděšený, proč se to děje? Předem moc děkuji za vaši odpověď.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.