Smíšené pocity

Barbora Panková zeptal se před 1 rokem

Dobrý den, nedávno jsem Vám psala dotaz ohledně manžela. Vrátil se od milenky zpět ke mě a k dětem, měli jsme před rozvodem. Řeším teď momentálně smíšené pocity. Oba se snažíme, já opravdu hodně. Snažím se mu dávat prostor, toleruji jeho zamlklè chvilky, v sexu jsem se o hodně zlepšila, což opravdu oceňuje. Jelikož já jsem tip ženy, spíše pro zemi, klidná, zodpovědná, starostlivá. Rodina, děti a domov je pro mě vším. Vždycky jsem byla taková suchá, stereotypní, moc jsem se nedokázala uvolnit, spíš napjatá. Jelikož nás manžel hodně zadlužil s veškeré starosti s penězi, dětmi a rodinou jsem brala na svá bedra. Měla jsem toho moc, do toho je dcera psychicky nemocná s někdy jsem to už sama psychicky nedávala. No jde mi o to, že teď mám výčitky kvůli dětem, jelikož neustále řeším manžela, aby byl spokojený, aby na ní tolik nemyslel, abych ho nejlépe uspokojila v posteli atd. A hlavou mi jde hlavně manžel a mrzí mě, že děti jsem tak trochu odsunula stranou. Vždy to bylo většinou naopak. Děti na prvním místě. Asi nedokážu zkloubit vše dohromady 😟. A další věc, často myslím na to, co se všechno stalo, jak moc mi ublížil, co mi řekl. Snažím se na to nemyslet a jít dál, ale je to těžké. Zkuste mi prosím poradit co mám se sebou dělat abych byla klidná a spokojená, že jsme zase rodina. Když je manžel v pohodě, veselý s věnuje se nám, jsem šťastná a klidná. Ale když má manžel ty svoje chvilky, padne to na mě taky 😟. Děkuji za radu

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.