Smrt ditete

Iveta zeptal se před 3 roky

Dobry den jiz to budou 3 roky co me zemrel syn na rakovinu mozku zjistili to ve 3,5letech a v 5letech zemrel semnou doma v naruci kdy jsem se o nej celou tu dobu starala nez prisel konec mohla jsem se na to nejakym zpusobem pripravit ale neslo to porad sem verila doufala v zazrak ale ten neprisel nedokazu se stim porad vyrovnat asi po 6mesicich sem otehotnela strasne sem si prala byt zase mama a asi jsem cekala ze me to vynahradi a ja budu zase stastna ale nic takovaho jsem stastna sveho syna miluji neskutecne moc ale i o nej se bojim a sem ve vsem opatrna ale jsou kazdodeni stavy kdy placu v noci nemuzu spat stale se me vse promita cela lecka cely ten konec toho trapeni a to ze sem mu nedokazala pomoct mezi kamaradkami jse snazimnedat nic na jevo ze jsem v pohode usmivam se uzivam si krasne chvile z malim ale porad to tak boli nesnu dav lidi nedokaza jsem po smrti syna jit do prace a byt mezi lidma a nedokazu to i tet byt nekde v kolektivu co prosim delam spatne pres den je to v pohode protoze se venuju synovi je mu rok tak prochazky hry nejaka aktivita ale v noci to na me vse spadne a ja placu nedokazu prestat mam vycitky ze za vse muzu ja ze jsem mu mohla pomoct 

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 3 roky

Milá Ivetko,
možná by byl vhodny kontakt s http://www.lsvj.cz 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.