Smrt pritele

Laila zeptal se před 2 roky

Dobry den, 1.2.2021 mi pod koly vlaku zemrel nejlepsi pritel. Do dnes se s tim nemuzu vyrovnat. Moje psychika je na bodu nula. Vis ze se doporucuje mluvit o tom, jenze nemam s kym. Zdaji se mi sny o tom, ze ja jsem v tom vlaku ktery ho srazil a zabil, kdyz zastavi vybehnu z nej a bezim primo k Martinovi. V naruci mi umira. Kdyz nekam jdu tak se mi stava, ze najednou mam tunelove videni. Nekoukam napravo nalevo. Sla jsem s kamaradem a rekl mi ze jsem se vydala ke srazu natahovala ruku a volala na Martina (mrtveho kamarada).  Bohuzel to nebyl jediny pripad. Stava se mi to casto. V noci nespim protoze ho vidim a slysim. Muzete mi prosim pomoct? Jsem zoufala a nevim co s tim.
Mam dojem ze mne k sobe vola.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

Milá Lilo,
doporučuji  osobní nebo online konzultaci – je třeba něco doříct, pracovat s hlubinnými pocity a pak léčebnou meditací se se stavem vyrovnávat …
Přeji vše dobré.
 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.