Sobectví

Dana zeptal se před 7 měsíců

Dobrý den,
s přítelem jsem pět let a máme spolu dvouletého syna. Již před narozením syna jsem si všimla, že se přítel nemá k tomu mi finančně pomoci s placením účtů i přes to, že většinu času trávil v mém domě. Přespával a víceméně se nastěhoval do mé ložnice. Aby se necítil hloupě, občas nakoupil potraviny, ale většina byla to, co jedl on. Za sebe ale utrácel každý týden, koníčky, drahé pronajaté auto, balíky s oblečením a technickými věci atd. Po narození syna si na mém pozemku nechal postavit mobilní dům a stále neplatí žádné účty. Synovi koupí pouze když je to nutné a podle svého výběru. Mě dá nevelkou hotovost na Vánoce a narozeniny a tím to končí. Jakékoliv opravy či náklady kolem jeho mobilního domu jsou problém, každý dělník jej chce podle něj okrást a straní se plateb za hotovou práci. Prý by si udělal sám levněji, že to tolik nemůže stát. Snažila jsem se s ním jeho chování probrat, na chvíli se vše uklidnilo, ale za pár měsíců začlo znovu. Jedná se o nějakou poruchu? Jak mám s přítelem tento problém vyřešit? Jinak je velice milý, hodný, syn ho zbožňuje. Děkuji.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 6 měsíců

Milá Dano, 
docela bych vám doporučila objednat se do https://rovena.info/manzelska-poradna-praha-nymburk.html 
a to za učelem hospodaření s penězi. Peníze jsou jednou z oblastí, které ovlivnují vztah a často jsou i tématem, které vede k narušení až rozpadu vztahu.
Držím palce.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.