Sociální fobie

Alena Procházková zeptal se před 4 roky

Dobrý den. Posledních pár měsíců na sobě pozoruji sociální fobii,mám strach z lidí,nerada chodím do společnosti,nerada se seznamuji,klepou se mi ruce když mám komunikovat s někým cizím,nechci sportovat před lidmi  a pomalu už mám i problém jít někam sama. Je mi teprve 14 let a nevím,jak tenhle problém řešit. Občas mám dny,kdy jdu mezi lidi ráda a vůbec mi to nevadí. Bojím se jít za mámou a svěřit se jí,mám pocit že to nebude brát vážně. O sociální fobii jsem si četla spoustu článků a všechny příznaky sedí. Vždycky jsem byla stydlivá,ale teď už to vygradovalo do extrému.  Chtěla bych Vás poprosit,jestli by jste mi poradila co mám dělat.  Předem děkuji.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.