Špazné sny o partnerovi

Iva zeptal se před 1 rokem

Dobrý den, 
obracím se na Vás ohledně neustále vracejících se zlých snů o partnerovi. Sny se mi zdají už několik měsíců minimálně 1-2x týdně. Místa ve snu se mění, ale podstata je vždy stejná, zkráceně: zjistím že partner má jinou, já pláču jsem zoufalá a on se mi doslova vysmívá do obličeje. Z počátku jsem si říkala, že je to jen hloupý sen, ale když už se to táhne tak dlouho budím se pak ráno smutná a naštvaná na něj, i když za to nemůže. V reálném životě máme, si myslím, hezký normální vztah. Chováme se k sobě pěkně, máme se rádi, jsme spolu 2 roky a čekáme dítě, které jsme oba moc chtěli. Ty sny ovšem už narušují můj vztah k němu, pak už paranoidně přemýšlím, jestli to není nějaké znamení a podobě. Je možné tyto sny nějak odbourat?

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 rokem

Milá Ivi,
to je zajímavé tema. Sny jsou různého typu – podvědomí, minulé životy, intuice, kolektivní sny, záludné … v obecné rovině … ten váš mi přijde skoro záludný … doporučovala bych nalézt někoho, s kým naleznete zdroj tohoto snu a zkusíte ho meditací rozpustit … 
Držím palce.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.