Společnost

Jita zeptal se před 9 měsíců

Dobrý den.Trápí mě věci, které se dějí kolem mě. Vím, že každý z nás má určitý názor či pohled na svět. Jen já si už připadám divně.Od malička jsem dost vnímavá.Myslím,že dokážu i dost lidí a jejich povahy odhadnout.Vím o sobě, že jsem tak trochu jiná ve smyslu, že se snažím na vše dívat z jiného úhlu nebo i z druhé strany. Nechci vidět svět černobíle, jak bohužel monho lidí dělá. Často se setkávám s tím, že kamkoli přijdu, vždy je rozruch… Prodavačka se na mě divně dívá, všichni jsou nervózní, často se semnou chtějí dostat do sporu. Myslím, že jsem klidná, slušná žena.Spíš jsem člověk, který chce vždy pomoc, nejsem vůbec hádavá, mám ráda svůj klid. Nechápu čím to může být? Kolikrát mě i napadá, jestli to nemůže být tím, že bydlím v malém městě? Ty lidi se tu znají a jsou čím dál víc (závistiví)?? Jednou jsem potkala známou a ona mi řekla, že slyšela, že jsem rozvedená. Docela me to sebralo, protože s mužem si žijeme v klidu už 25let. Mrzí mě, jak někdo toto může vůbec vypustit do světa, jen tak bez důvodně. Taky se mi stává, že když třeba jedeme na výlet do většího města, tak mám pocit úlevy, dokázala bych si představit bydlet jinde.Casto o tom manželovi říkám, že se necítím dobře tam kde bydlíme, ale on o žádné změně nechce ani slyšet. Dost se tím vším trápím. Netuším, proč se cítím tak špatně. Říkám si, že je třeba čas na změnu. NEVÍM…Nebudou lidi i jinde na mě takový? Děkuji Jitka 

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 9 měsíců

Milá Jitko,
jakpak víte, že: „Často se setkávám s tím, že kamkoli přijdu, vždy je rozruch… Prodavačka se na mě divně dívá, všichni jsou nervózní, často se semnou chtějí dostat do sporu.“ – potvrzuje to i manžel? co vidí vaši blízcí?  
Možná je něco na vašem vnitřním vyladění, které z vás vyzařuje – nevím to.
Možná by vám mohla dát odpovědi  aura-soma
Někdy může býti být změna místa bydlení užitečná, ale spíše to na mne dělá dojem, že máte nějaký problém, který kyž nevyřešíte, neuvidíte, bude se opakovat.
Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.