Spousta problémů

Hana zeptal se před 9 měsíců

Dobrý den
Mám spoustu problémů,které mi přerůstají přes hlavu.Protože jsem to zatím neměla čas řešit.Nevím,jak si je uspořádat,abych věděla,kde začít.Každý ten problém je pro mne důležitý a nevím,jak si je uspořádat a zjistit,který půjde první.Jsou to problémy v rodině,ve vztahu,a různě v životě.Zatím jsem ve fázi útěků…

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 8 měsíců

Milá Hani. 
trochu dost mi chybí o vás vědět více. Píšete, že nemáte čas, předpokládám tedy, že máte každodennost, která vás drží, Obecně platí, že je vhodné se zastavit, projevovat vděčnost, za to co je  – zdraví, střecha nad hlavou, za to, že máte jídlo, vodu… a asi i něco navíc. V zastavení se spojit se svým středem – uvědomit si klid, že vás zem unese a přijímám takovou, jaká jste. Když se člověk zklidní, může se rozhlédnout. Obecně platí, že nejdříve se řeší to, co je aktuální, co nejvíce hoří – tlačí, další kritérium je v souladu s Maslowovou hierarchií potřeb – platí, že až když je jakštatkš naplněno nižší patro – nemusí být k maximální spokojenosti, můžeme řešit další. Základ je bezpečí – mír – že nepřiletí bomba či nepřijde úpír  – následuje uspokojení biologických potřeb tzn. teplo, jídlo, pití… zdraví, a následují vztahy – láska – tam někde se asi pohybujete – ohledně vztahů – i to má své zákonitosti vymykající se rozsahu této poradny – opět – řešit nejprve to, co hoří – to co je aktuální … rovněž ke každému věku náleží nějaká vztahová důležitost – a vzorce z rodiny mají svou váhu. Jak říkám, neznám váš život konkrétně, tak jen takto obecně. 
Nejlépe by bylo, abychom spolu jednali osobně a to bud přímo nebo psycholog online
Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.