Starost o ex přítelkyni

lili zeptal se před 11 měsíců

Dobrý den, mám netradiční komplikaci. před sedmi lety jsme si začala se zadaným mužem, jeho přítelkyně jsem velice době znala, blato má kolegyně.dlouhé dva roky jsem čekala, že ji opustí ale nic se nedělo a tak jsem odešla já. Prý má za ní zodpovědnost a tak. čtyři roky jsme se neviděli a po té přijel jíž po rozchodu a my spolu začali chodit. v té době měl nějakou lehkou známost, po té co jsme spolu již začali soužit – pracovala jsem tvé době jako průvodce na řekách a tak jsme se viděli jednou za týden, nicméně furt jsme si volali a byli v kontaktu. dva měsíce na to jsem mu přišla na neveru s holkou co měl opustit přede mnou. severu jsem mu odpustila i když to šlo těžko. po té co mě přinutil mu věřit a já se přemohla a uvěřila jsme začali hádat skrz jeho ex, kterou se mnou podváděl. Ta nemůže si dovolit mít sama na sebe paušál a on i když u tohoto operátora jiné služby nemá ma číslo napsané na sebe a měsíčně ji to platí, ona mu ty peníze posíla každý měsíc. už několikrát jsme měli na to téma hádky a před nechápe, že mi to vadí. po úplném nastěhování jsem zjistila, že u holky s kterou měl románek v noc co jsem se stěhovala byl u ni do ma noci a udělal ji tam scénu, protože se stýkala s ním a ještě s jedním mužem, mně to zatajil a já to zjistila až od ní když mi psala zprávu. do te\ď je to to skoro rok, paušál furt je placen a mně prostě to spojení vadí, hodně se k vůli tomu hádáme, hodně mě to znejištuje. Ráda bych vše zahodila za hlavu, ale přes tohle spojeni s jeho ex prostě nemohu přenést i když je to maličkost – prostě nemohu najít důvod proč by se o ní měl i po dvou letech co spolu nejsou pořád starat. Blázním já a je to nesmysl nebo opravdu je normální, že mi taková malichernost vadí? Pomůže mi to odpojení vůbec se přes veškeré lži a nejistoty přenést, když se definitivně odpojíme od minulosti? díky

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 10 měsíců

Milá Lili, 
hned při čtení první třetiny mne napadlo, že pro toho muže nebudete jediná – je zvyklý při vás pořád někoho mít … nedal vám prožít to, že jste pro něj jediná a jedinečná – takové vztahy nečiní ženu štastnou. 
Hádat se nemá smysl  – tím celé téma konzervujete – nikdy nikoho nemužeme donutit, aby konal, jak my chceme – musí to jít z něj a on to evidentně má nastavené jinak … bud to pro sebe se naučíte ignorovat, nebo se tím uničíte … 
Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.