Stoupající vztek

Adam Fišar zeptal se před 4 roky

Dobrý den. Prosím vás potřebuji poradit jak ovládnout vztek. Je mi 19 let a bydlím s rodiči. Neustále mě rozčilují rodiče a mladší sourozenci. Mám pokoj přes který všichni chodí. Nemám žádné soukromí ani když jsem se svou přítelkyní. Oba sourozenci při tom mají své pokoje oddělené a nikdo jim do pokoje nechodí. Jelikož jsem nejstarší, tak musím skoro vše dělat já. Nemám pomalu čas ani na školu a koníčky. Neustále jsem pod tlakem kvůli škole. Když se všechny tyhle věci sejdou najednou, tak jsem velice rozzlobený a jsem takový i na přítelkyni která za nic nemůže. Jsem tak rozzlobený, že někdy bouchnu pěstí do zdi, nadávám, křičím atd.. Nemůžu to ovládat. Zkouším něco najít na internetu, abych nedopadl nějak zle, ale nepomáhá mi to. Co mám prosím vás dělat? Velice mě mrzí, že jsem takový, ale i rodiče jsou někdy velice rozčílení. Vůbec mi nepomáhají, když jsem se svěřil, tak jsem se nedočkal žádné pomoci. Předem děkuji za odpověď.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 4 roky

Milý Adame,
chápu, že situace je náročná, náročná je absence soukromí, cítíte se ohrožen ve své podstatě. Bylo by vhodné naučit se vytvořit si svůj vlastní vnitřní svět klidu a bezpečí. Za efektivní bych považovala třeba online konzultaci… na kterou bychom si oba udělali klid a soukromí … mohla bych dát základní informace, doporučení a základní cestu ukázat… Držte se.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.