Strach

Veronika zeptal se před 2 roky

Dobrý den,  posledni dobou mám nepříjemný pocit strachu, obzvlášť ze tmy. Slyším občas zvláštní věci a následně se nedokážu zbavit pocitu, že mi chce někdo ublížit. Ve večerních hodinách je to především doma, ale přes den v ulicích, nebo někde venku. Mám neustálý pocit nebezpečí, že mi chce někdo hodně ublížit nebo zabít. Bojím se až tak, ze pak nejsem schopná dělat normalni věci, at už vyndat pračku, když něco někde slyším, nebo se pohybovat z místnosti do místnosti a je to svazující. Mám toho plnou hlavu a nedokážu se toho pocitu zbavit, už nevím co mám dělat.    Děkuji za odpověď.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

Milá Veroniko,
stojí za zvážení, odkdy se ten strach objevil? Dobrá Kniha O Strachu OSHO, nebo si najděte jinou knihu o strachu … 
Doporučuji psychoterapii, léčebnou meditaci, abreaktivní terapii
Můžete se objednat.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.