Strach a návaly špatných nálad

Anna Šustrová zeptal se před 2 roky

Již delší dobu mám problém s návaly breku a úzkostí. Řekla bych, že u dívky mého věku je to normální (18), ale poslední dobou (od prosince minulého roku) mi to přijde přes čáru. Během školního roku, nyní třetím rokem, jsem na intru a to je původce všeho zla. Zažila jsem si menší trauma na pokoji a ihned vyměnila spolubydlící. S těmi je to v pořádku, ale i tak jakmile jsem sama okamžitě začne hysterický brek a neskutečné návaly úzkosti kdy nemohu ani skoro dýchat. Nevím co s tím protože už si opravdu nevím rady a přestávám se ovládat a začínat brečet i před spolubydlícími. Moc děkuji za odpověď.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

Milá Aničko,
asi by bylo vhodné, abyste si nějak prošla abreaktivní terapií… a zároven se naučila pracovat s vnitřními zraněními…. léčebné meditace – také doporučuji třezalku, kozlík lékařská … možná nějaký antistres pilulky – L- tryptofan  B6 – 400mg/denně .
Můžete se objednat.
přeji vše dobré.
 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.