Strach po nehodě

Katka zeptal se před 4 roky

Dobrý den. Včera jsem měla nehodu. Byly to tři auta. Jedno stálo na dálnici v pomalém pruhu s vypnutými světly, byla tma. Já ho viděla až na poslední chvíli. Nejela jsem příliš rychle, jsem celkem opatrná řidička. Ale nešlo to ubrzdit. Naštěstí nikdo už v autě nebyl. Ale protože se nehoda stala chvíli před mým nárazem, pán ještě nestihl dát výstražný trojúhelník. To, že jsem pohmožděná a vše mě bolí, nějak zvladnu. Horší je to s psychikou. Pořád vidím to auto a náraz. Bojím se, že znovu za volant nesednu. O to hůř, že tomu nešlo zabránit, a bojím se, že by se to mohlo stát znovu. Prosím, poraďte, jak se s tímto srovnat. Děkuji. Katka

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 4 roky

MIlá Katko,
strach není dobrý rádce – říká se, že je dobré neodkládat znovuusednutí… Ve vašem psaní jste si napsala programy, které budete realizovat …. Duvěřuju, že se to nebude opakovat – mnoho věcí  se přeci děje jen jednou….

Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.