Strach z neskonceni zdravotnich problémů

Lucie Hromková zeptal se před 2 roky

Dobrý den, již jsem vám psala jednou o mém zoufalství s nespecifickymi problémy se zuby. Věc se má nyní tak, že jsem začala mít další problémy na druhé straně čelisti, kde žádný problém nebyl. Ze strachu z bolesti jsem si nechala bohužel na pohotovosti zabít zub, který mohl sloužit. Nyní mám nové problémy, napětí v polovině obličeje, a jiné, nebudu vše vypisovat. Každopádně už mám strach, co mě čeká. Začínám mít strach být sama s roční dcerou, sleduji sebe a své problémy, nemůžu se od nich odpoutat. Manžel už je ze mě na větvi, že si prý vymýšlím nové problémy a ano, bohužel hledám spoustu věcí, které mě jako zdravotnici napadají a snažím se vyloucit nejhorší příčiny. Neužívám si dny s dcerou, vyčítám si to. Každý den brečim z různých důvodů, je to hrozně jednoduché to spustit. Doporučila byste mi konzultace u psychologa nebo i nějaké léky přes psychiatra? Začínám cítit, že svůj stres opravdu nezvládám, zároveň jako kojící matka se nechci kvůli lékům, které by mi mohly pomoci, vzdávat kojeni.
Nejdříve jsem si to nepripoustela, ale kontrola každého pocitu na těle mě omezuje. 
Nemám okolo žádné hodnotnější přátele, jsem prakticky stále jen s dcerou, jednou týdně jsme u mých rodičů. Jsem introvert, neměla jsem dříve potřebu kontaktu s jinými lidmi než s manželem, dcerou, rodinou. Teď cítím, že mi společnost dělá dobře, ale stále zdravotní obtíže mě od společnosti ještě více odrazuji. 
Rada bych zažila den bez obličejových bolesti, brneni, napětí… (čeká mě vytrhnuti špatně rostoucí osmicky která mi prý může utlacovat některý nerv – já už mám rovnou strach, že to nezabere, že se mi zaniti třeba trojklanny nerv a tato představa je pro mě velmi děsivá.) 
Omlouvám se za vyčerpávající popis, ráda si s vámi kdyz tak sjednám online konzultaci. Lucie H. 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.