Střední škola

Vítek zeptal se před 4 roky

Přišel jsem na internát že začátku tu byla pohoda a teď se tu akorát nudím valím se a nic nedělám a akorát přemýšlím nad špatnými věcmi a vyvolává to ve mě smutné myšlenky nevím co mám dělat doma jsem říkal že bych chtěl začít obtyden dojíždět ale mamka mě serval že ani náhodou 

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 4 roky

Milý Vítku,
zabavit sebe – to je dobrá výzva…. domov by tu neměl být od toho, aby nás vedl do pasivity…. dospívání je od toho, naučit se Být… tvořit sám sebe …. chcete umět …. ? …. naučte se to… kým chcete být..?… Mamka vám prokázala službu – vystavila vás konfrontaci se sebou …. :) tak vám držím palce, at vás tato zkušenost posílí :)

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.