střet názorů

Dobromil zeptal se před 2 roky

Dobrý den, diametrálně se s manželkou rozcházíme v názoru na válečný konflikt na Ukrajině. Jsme 13 le manželé a máme dvě děti 12 a 8 let staré. Jam máme současnou geopolitickou situaci vysvětlit dětem? Děti potřebují jasnou odpověď, kde je zlo a na které straně je dobro. Či názor má zvítězit?

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

Zlo a dobro… co když v dobru je zárodek zla a ve zlu je zárodek dobra (o tom je symbol Jin-Jang) ?  Co když tvoření černobíleho světa je práve počátek zla? Co když věci nejsou tak jednoduché, jak se tváří media. Kdo potřebuje jednoduchou odpověď? Proč uvažujete v dimenzi:  čí názor má zvítezit …?  Vítez a poražený je začátek další války … ten, kdo takto rozděluje svět, tvoří válku … mužete začít studiem historie, finančních zájmu, válečnou propagandou, davovou hypnozou a nástupem fašismu …  ano – to vše je ted považováno za dezinformace …

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.