Svázanost

Flower zeptal se před 1 měsíc

Dobrý den,
odmala jsem dost stydlivá a introvertní. Ale v poslední době přestože si přeju být ve společnosti a poznávat nové lidi,
si při interakci s druhými lidmi připadám jako svázaná. Stydím se, jsem nesvá, rozpačitá, mám pocit, že mě každý bude hodnotit a myslet si o mě něco negativního.
Často si myslím i na ulici, že mě lidi pozorujou a budou mě hodnotit. Uvědomuju si, že mám přehnanou obavu, ale nemůžu se zbavit dotěrných myšlenek.
Co mám dělat? Jak se mám ,,odvázat“?
Děkuju za odpověď.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 týdny

Milá květinko,
přeji vám, abyste si pojmenovala své strach – rozepsala jeden po druhém – a rozhodla se je překonávat – a když je překonáte, tak se pochválit, že jste to dokázala …také je možné se strachy pracovat meditativně – obě cesty doporučuji propojovat…. kdybyste chtěla, mužeme si k tomuto tématu dopřát konzultaci online
Přeji vše dobré.
R.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.