Svět je špatně nebo já

Doctor wtf zeptal se před 2 roky

Dobrý den
Ani nevím jak začít zkouším to poprvé tak třeba poradíte. Pořád cítím hrozný vztek, smutek, beznaděj ani nevím co přesně jen vím že mě to ničí a není to příjemné zatím se mě to daří skrývat ale cítím že to takhle dál nejde a jestli něco neudělám provedu nějakou blbost. Meditace to jen na pár dní odsune stranou ale vrátí se to. Od malička mě učili že mám pomáhat lidem, neublizovat, nelhat, nekrast, neodhazovat odpadky  atd.. prostě se chovat morálně a také že žijeme ve svobodě čím sem starší( teď je mě 29 let) tím víc zjišťuji že svět takhle nefunguje spravedlnost není dos často spravedlivá stačí mít peníze a posudek na cokoliv máte v kapse, o svobodě opravdové svobodě nemáme ani tušení jak vypadá, daří se podvodníků a vyzirkum, demokracie to přece není to v čem žijeme, chudí lidé chudou a bohatí bohatou, lovime zvířata ne proto aby jsme měli co žrát ale pro zábavu nebo proto aby se nepremnozili ale co to je za blbost to my jsme se premnozili a narusujeme jejich prirozene prostředí dokonce se snažím jít příkladem a chodím uklízet odpadky kolem baráku beru to tak že když chceš něco od ostatních začni u sebe nefunguje to! Lidi kterým říkáte přátelé vás prodaj za peníze já to dokonce chápu peníze jsou bohužel hodně důležité a každý se chce mít dobře a žít relativně svobodně i já ale svědomí mě to nedovolí nedokazal bych se na sebe podívat a takhle bych mohl pokračovat. Přijde mě že to nikomu nevadí a všichni si zijou spokojeně nikdo nic neřeší a to i lidé z mého okolí kteří jsou inteligentní a používají mozek podle mého, berou jako nějakou nespnitelnou věc a asi si myslí že sem trochu mimo i rodina mě má divného trochu mě to mrzí ale mají právo na svůj názor.Teď mě zajímá názor odborníka jestli jsem opravdu mimo nebo ne. Je to dost chaotické tak snad to dává smysl. Moje závěry jsou odvozený že zkušenosti v životě i když jsem mladý a netvrdím že neexistují výjimky. Děkuji za odpověď 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.