Tajnůstkář

Helena zeptal se před 2 měsíce

Dobrý den, prosím Vás o radu.

Moje švagrová k nám domů přivedla svého kamaráda se kterým mě seznámila. Pár dní na to mě řekla, že jsem se mu líbila. Její kamarád k nám domů chodil častěji, i když věděl, že jsem zadaná a můj přítel bydlí se mnou. Trvalo to takto nějakou dobu, taky se mi líbil. Nikdy mě ale nikam nepozval, vždy chodil jen k nám, což mě připadlo divné a taky o sobě nic neřekl. Začal na mě tlačit, chtěl vědět, jak jsem se rozhodla. Nakonec jsem to s ním skončila.

O pár let později jsem zjistila, že měl již malé dítě s jeho bývalou ženou a měl novou přítelkyni. Tak mě to vše začalo do sebe zapadat. Proto mě nikam nepozval. Jsem teď ráda, že jsem neudělala největší chybu v životě, byla jsem opravdu mladá a blbá.

Co si o takovém muži myslíte? Mám mu o tom říct, že znám celou pravdu, že mě tajil dítě a přítelkyni.

Také asi velkou roli v tom hráli peníze a majetek, které mám. Vyslechla jsem nejednou tajně rozhovory, kdy švagrová plánovala, jak nás obrat o majetek. Bratr je už rozvedený, bere to manželství teď, jako velkou chybu. Děkuji

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 měsíce

Milá Helenko,
gratuluji vám k tomu, že jste vnímala, že něco nesedí …  myslím si, že sama víte, že je to nehezký pacholek – ano – tak to máte ode mne povrtzené :) . 
Když někdy bude příležitost – mužete mu říci v klidu a s usměvem říci  – však víme, co jsi za falešného ptáčka – lezl jsi k nám domu, tvářil se jako kamarád, sváděl mě a zapomněl jsi mi říci, že jsi rozvedený a znovu zadaný.  
Přeji vše dobré. 
 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.