Telefonování

Miroslav zeptal se před 4 roky

Dobrý den, prosím mám dotaz. Jsem samoživitel, mám v péči osmiletého syna. Exmanželka je alkoholička, před necelými čtyřmi lety se odstěhovala k příteli, kterého si našla v léčebně, do 100 km vzdáleného města. Chtěl bych se zeptat, zda je vhodné, aby exmanželka denně, a to někdy i několikrát, volala synovi? Děje se tomu tak už minimálně půl roku a syn je z toho zmatený. Předevčírem brečel, že to má težké.
Matka se se mu stále připomíná a vyptává denně se samými otázkami jako: jak se má, co měl na oběd, kde byl, jestli je mu smutno atd. 
Máme mimosoudní dohodu, že matka má nárok mít syna jednou za čtrnáct dní na víkend. Předávání probíhá bez závad, ale myslím, že to stálé „obtěžování“ pro něj není dobré.
Ve škole je výborný, hodně sportuje. Vše je v pořádku.
Děkuji za odpověď.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.