Ticho

Linda zeptal se před 4 týdny

Dobrý den chtěla jsem se zeptat jsem celkem velký introvert  moc s lidma nekomunikuji hlavně s opačným pohlavím je to skrze to že ani taťka ani bratr semnou nekomunikovali vždy jsem si našla extroverta ale bohužel skrze moji povahu to vždy skončilo teď jsem si našla stejného jako já jeho povaha je super jen komunikace dokáže semnou mluvit 10 minut nebo 20 minut víc už ne a celou komunikaci udržuji já nevím jak jemně mu to naznačit že potrebuju i slova k životu  a dá se s tím vůbec něco dělat je celkem k tomu nerozhodný a vše nechá na mě děkuji moc za odpověď 

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 4 dny

Milá Lindo,
hezké poznání…. Komunikace, slova mohou lidi spojovat nebo i rozdělovat. Umět spolu mluvit  i mlčet může vztah posilovat.
Chápu, že potřebujete i slova … jde o to, jestli i on má motivaci na sobě trochu pracovat.
Mohu nabídnout v té věci lekci aktivního naslouchání . Jsou tám návodné věty, jak druhého rozmluvit, ale vždy bude záležet na vzájemné ochotě … 
Přeji vše dobré.
 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.