Tíží mě nespravedlnost

Jana Pokorná zeptal se před 4 roky

Bratr mého přítele,nepracuje,má jen základku,je mu 22 let a živí ho maminka s tatínkem . Na rodiče je drzí,citově je vydírá,když chce peníze atd…také má dluhy ,které za něj samozřejmě platí matka. V domácnosti nemá žádné povinnosti a spí skoro celý den. Několikrát už i rodičům ukradl cenné věci a prodal je. Já jsem byla vždy vzorná,jsem na vysoké škole a k tomu mám brigády a k rodičům jsem se vždy chovala slušně a stejně nemám dobrý vztah s mojí mamkou,která měla problém mi platit výživné při studiu. Mám často stavy úzkosti a smutku. Když vidím ,jak se někdo chová špatně a má doma všechno a rodiče ho nikdy nenechají padnout..a já nic nedělám máma se se mnou nebaví,kvůli tomu,že jsem se sestěhovala s přítelem do bytu a tím pádem mi musí platit…i když si částku stanovila ona sama,tu nejnižší…strašně mě to tíží…a trápí mě to…nevím,jak se s tím mám vyrovnat ,kdykoliv přijdu k rodičům mého přítele a vidím jeho bratra ,jak se chová…je mi strašně…

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.