tolerovana-nevera

Lena zeptal se před 4 měsíce

Dobrý večer, mám prosím problém. Přítel se zamiloval do jiné, trvá to přes čtvrt roku a přišla jsem na to nedávno. Nicméně s ní odmítá přerušit jakýkoliv kontakt a miluje nás prý obě stejně a nedokáže situace vyřešit. Prostě si neví rady. Já tu představu bohužel nesnesu, chtěl by žít ve třech. Nesnesu jen pocit toho, že vím že s ní tráví čas ačkoliv to není o sexu, ten ještě neproběhl. Asi kvůli špatnému pocitu o mé nevědomosti. Tlačí mě tímto do tolerované nevěry ačkoliv ho miluji, ale nesouhlasím s tím a hnusí se mi ta představa. Nechce nic měnit ani se o to nesnaží, ale nechce mě ztratit a já jeho. Napadá mě jen, že bych měla také jiného přítele ačkoliv se mi to celé protiví… Máme s nynějším přítelem bydlení, kterého se nechceme vzdát a to by tímhle pádem bylo jediné společné nebo rozchod. Napadá vás jiné řešení? Moc děkuji za odpověď a omlouvám se za bizarní dotaz.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 3 měsíce

Milá Leničko,
není vyloučeno, že když budete tolerovat nevěru, tak vás to bude ničit psychicky a není vyloučeno, že fyzicky … chápu, že to je těžké, ale vemte lásku k sobě a zařidte se podle toho. Lpět na bydlení – copak je to za záminku ;-) ?

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.