tom

Tom zeptal se před 4 týdny

Dobrý den, partnerka vidí vše špatné na mé rodině, na mých dětech. Máme společně syna, nemůže se vidět s babičkou, ani se svými bratry. Co se týče její rodiny tak ta je skvělá tam není problém, což je dobře, že má náš syn dostupnou aspoň 1/2 svého příbuzenstva. Došlo to tak daleko, že když hovořím se svými syny, s bratrem, s maminkou tak je mi to vyčítáno. Když jsme společně pro jistotu vypínám telefon a vůbec ani se o příbuzenstvu (nebudu to vypisovat) nezmiňuji. Patrně toto vše startuje, že skoro vše co udělám, dělám špatně.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 3 týdny

Milý Tome, 
jak se vám to stalo? To je otázka, na kterou byste mohl hledat odpověď v sobě. A také, jak dál budete se sebou zacházet? Ono okolí s námi jedná tak, jak mu to dovolíme. 
Zvládnout ženu – to je kumšt – dát ji lásku i prvenství a zároveň ustát svou velikost.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.