Tragická událost

Žaneta zeptal se před 2 roky

Dobrý den, před několika dny byla brutálně zavražděna moje spolužačka, kterou jsem denně vídala 8 let. Nebyly jsme nejlepší kamarádky, ale byla to holčina, kterou měl každý rád – neskutečně pozitivní a energická, ochotná vždy komukoli pomoci. Zemřela v pouhých 24 letech a odešla tak, jak by z tohoto světa nikdo odcházet neměl. Přestože jsme si nebyly nějak extra blízké, dost mě tato situace vzala. Špatně spím, budím se se staženým žaludkem, takže ráno nemohu vůbec jíst a neustále o celé situaci přemýšlím, protože je pro mě zkrátka nepochopitelná. Nevím, proč se to musela stát a proč zrovna takto – proč musela nedůstojně zahynout rukou domnělého „kamaráda“, kterému evidentně věřila, a to vše uprostřed Prahy a za bílého dne. Chápu, že na tyto otázky mi těžko někdo odpoví, ale vůbec nevím, jak se s tím vyrovnat a jak žít dál nějak normálně, bez obav z toho, že kdokoliv koho znám, se může stát vrahem, přestože by to do něj nikdy nikdo neřekl…
Budu moc ráda za jakoukoliv radu, děkuji. 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.