Trapné situace doma

Sabina zeptal se před 4 měsíce

Dobrý den, potřebovala bych poradit s trošku intimní věcí. Nedávno se mi stala ne úplně příjemná věc, náhodou jsem si zapomněla vzít do sprchy ručník a musela jsem projít nahá přes byt a jako na potvoru jsem potkala syna (16) „do protivky“. Jsem žena krev a mlíko, takže když mi při chůzi poskakovaly moje pětky prsa ze strany na stranu před synem, tak to bylo docela nepříjemné. A synovo zavtipkování: „páni mami, pěkné prsa“ to ještě zhoršilo. Příště snad radši počkám v koupelně, než dojde manžel z práce domů a podá mi ručník, protože tohle byl pro mě docela trapas. Trošku mě teď trápí, jestli jsem neklesla jako máma. Nechtěla jsem právě dělat žádné scény, že bych utíkala s křikem pryč nebo se zuřivě zakrývala, jakoby nahota byla něco špatného nebo nepřirozeného, tak jsem jen normálně prošla kolem něho. Teď si ale říkám, jestli jsem se neměla zkusit zakrýt aspoň rukama, že syn by zrovna nemusel vidět, jak mámě lítají prsa nebo její odhalený klín. Trápí mě to teď, že jsem tuto situaci špatně zvládla jako rodič.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 3 měsíce

Milá Sabinko,
vzala bych to – to tak mělo bejt … jednou mohl mámu vidět ve vší boží parádě … jsou rodiny, kde chodí všichni nazí … prostě se stalo … rozhodně bych příště nečekala na manžela … taky ručník muže podat syn … Bylo by fajn, kdybyste měla ráda sama svoje tělo … a nestyděla se za něj … 
Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.