Trauma?

Tori zeptal se před 1 rokem

Dobrý večer. Chtěla bych se zeptat. V minulosti jsem zažila sexualni obtezovani (sahani kdyz jsem nechtela a branila se) nemyslim si ale ze by me to nejak poznamenalo nebo mi omezovalo zivot. Dneska jsem byla u mě doma s klukem ktery byl docela pohledny. Chtela jsem ho polibit nejakou dobu a pak k tomu doslu. Libali jsme se a on na me sahal atd. Vsechno bylo uplne v poradku a po asi 5 minutach se mi udelalo strasne zle. Bylo mi na zvraceni a na omdleni a polivala me vlna horka a extremne jsem se potila. Nebyla jsem nervozni ani nic. Sama jsem dokonce vzala vedeni v libani. Nerozumim tomu? Cim by to mohlo byt? Bojim se ze by mi to mohlo branit ve vztazich v budoucnu.Dekuju a preju krasny zbytek dne

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 rokem

Milá Tori,
těžko říci – neznám vás -ani věk, minulost, přítomnost. Obavy do budoucna nic neřeší – brala bych to jako výzvu k poznávání vnitřního světa a k jeho práci s ním. 
Duše mluví skrze tělo v tomto případě.
Pokud budete mít chut, ráda vás poznám na psychologické konzultaci

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.