Ublížení ve vztahu

LL zeptal se před 12 měsíců

Dobrý den, 
měli jsme s partnerkou vztah, kde vlastně nic nechybělo, covid jsme zvládli i s každodenní rutinou a všemi okolnostmi. Já neměl během covidu práci a postupem času jsem byl úplně znechucený z toho všeho. Partnerka mi nabídla, že u nich mužů byt během covidu ať jsme spolu, ale já odmítl, i když jsem za to byl rád. Místo toho jsem začal hrát s kamarády na počítači, občas lhát a měl jsem pocit jako když ve mě něco vyhaslo. Hraní s kamarády mělo důsledek takový, že jsme se začali hádat, protože jsem s kamarády trávil více času než s partnerkou a skončilo to rozchodem a partnerka z toho měla psychické problémy a když mě zadala o pomoc, tak jsem řekl “už to mám v sobě vyřešené” i když jsem neměl a stále jsem ji miloval. Choval jsem se k ni odměřeně a hnusně, i když si to vůbec nezaslouzila. Já sám jsem nechápal své chování. Nikdy jsem takový nebyl a chtěl bych znát nějaký rozumný důvod nebo vysvětlení proč se to stalo.
 

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 11 měsíců

Milý L,
proč se tak stalo? nějaká vaše komponenta/podosobnost převzala vládu nad vaším pravým já a ovládla vás … Pravé já bylo slabé a vy jste se za tu slabost styděl i sám před sebou…
Je třeba mít rád svou zranitelnost.
Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.