Úmrtí partnerky

Dalibor Přikryl zeptal se před 9 měsíců

Dobrý den. Minulý týden jsme měli autonehodu, při které zemřela moje partnerka. Rozpadl se mi svět a vůbec nevím, jak to zvládnu. Nic mě nebaví a pořád jen brečím. Co mám dělat? 
 
 

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 9 měsíců

Milý Dali,
ano, bolí to… a tam někde dole na dně, je vaše podstata, tam někde se dotkněte své bytostné podstaty, životní energie a řekněte ji: ty jsi tu zustala … mám tě rád, i když tu ted jsi bez Milenky …  ty jsi ted ta, o kterou chci a musím pečovat …  Láska, kterou jsem cítil, tu ponechávám ve svém srdci – v takovém oříšku… hřeje … ta je nesmrtelná … tak bud a vnímej, kdy přijde čas vstát a podívat se po světe …  
tu lásku, kterou jste měl k ní, nemuže odejít, ta zustala, je to láska … láska k životu, k vaší životní síle  …
nevím, jaké doprovodné pocity jsou s tím spojeny …  postupně si je začněte psát a propouštet … případdně se ozvěte osobně nebo https://rovena.info/psycholog-online-na-telefonu.html
držím palce.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.