Už mě nemiluje

Pavlína zeptal se před 4 roky

Dobrý den, hledám radu, už nevím, kam se obrátit. Došli jsme v manželství po 5 letech od svatby a 2 dětech do stavu, kdy vázne komunikace, chybí kontakt, ve hře je rozvod a oddělené žití. Po X rozhovorech mi manžel oznámil, že mě asi nemiluje a neví, zda se mnou chce být. Je mi z toho uzko. Dělám, co můžu. Chodím do práce, starám se o děti o domácnost. Je mi jasné, že ani pro něj to není jednoduché. Sex nám problém nedělá, naopak je to snad jediná věc, kfrs i rozumíme. Chci žít s ním, chci obejmout, pohladit, políbit. On také, ale neudělá to. Snad prý časem. Chtěla bych to zlepšit, získat zase pozornost, vrátit to pouto mezi námi. Jak na to? Co udělat? Nechci ho prosit. Jinak vyrecny v této věci není, přijde mi to spíše vždy jako monolog. Díky za rady, za každou pomoc. 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.