Už si nevím rady

Barniky zeptal se před 2 roky

Dobrý den, chtěla bych poradit. Ať udělám cokoliv nebo nevyhovim všem tak je všechno špatně. Přijdu si jak obtížný hmyz. U nikoho nemám opuru ani u manžela. Už nevím kudy kam. Mám chuť se na tenhle nespravedlivý svět vykašlat. Z jedné strany bych nikomu nechyběla. Všichni chtějí jenom peníze a abych jim sloužila. Ale když potřebuji já něco,tak nikdo není ochotný pro mě udělat cokoliv. Prosím o radu co mám dělat. Už jsem prostě s toho zoufalá.
Předem děkuji za odpověď.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

Milá Baru,
je to test sebelásky, s trochou nadsázky: Člověk by se zbláznil, ale já ne, já jsem hmyz ;) . ta věta obsahuje v sobě přijetí role, kterou pro druhé hrajete… vnímat to jen jako roli… a sama pro sebe mít nadhled a dost sebelásky…
Vaši situaci neznám, ale můžete odejít z míst, kde se k vám nechovají hezky a být sama za sebe… Můžete se stavit na konzultaci.
Držím palce.
 
 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.