Uzavřený syn

Aneta zeptal se před 4 roky

Dobrý den. Nevím jak poznat, jestli má můj syn nějakou poruchu, abych věděla jak mu mám pomoct. Převážně se uzavírá doma, každou akci raději prospí, aby se nemusel zůčastnit. Školou prošel tak tak, ale se zdravotními problémy (bolesti hlavy, zvracení, slabost) Nenašli jsme dobrého psychologa, tak jsme nějak prošli, taky jsem to částečně vzdala, zkoušela jsem po dobrém i po zlém vše možné. Myslela jsem, že se časem změní, ale situace se prohlubuje. Nedokončil střední, nepracuje. Je to hodný kluk, nepije, nefetuje, nedělá problémy, ale nevím jak mu pomoct do života.Kdybych znala diagnozu, něco bych nastudovala a pomohla mu. Co mám prosím dělat? Předem děkuji. Böhmová

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 4 roky

Milá Anetko,
těžko říci. Kontaktujte Vojenskou nemocnici Praha – oddělení psychiatrie – vhodný by podle mého byl diagnostický pobyt pro diferenciální diagnostiku.
 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.