Uzkost a deprese

moni zeptal se před 4 roky

Dobrý den. Jmenuji se Monika a je mi 12. Mám psychické problémy od té doby so jsem byla psychicky šikanovaná,bita páskem a posílala nahé fotky. Má setra na mě řvala několik hodin. Máma  mě bila od 9ti let za bordel. Psychicky mě ve třídě psychicky šikanovali protože jsem tam přestoupila. Řekla sem to svému přiteli a on mi trochu pomohl od psychické šikany. Ale to už je půl roku ale stres se nahromadil a sebevědomí upadalo. Touhle dobou se cítím unavená jako kdybych 3 dny nespala i když sem naspala třeba 10 hodin. Myslela jsem si že je to podle počasí ale i když svítilo slunce bylo to hrozný. Nikdy jsem neměla a ani nemám pravé kamarády. Obvykle sem ta odstrčená se kterou se nikdo nebaví ale je potřebná na úkoly.  Sebepoškozování nechybělo ale ulevilo se mi na malou chvíly. Byla bych ráda za pomoc. Díky přeji pěkný den

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.